O NÁS

Vážení a milí návštěvníci,


Rodinný kemp Cihelna leží v hezkém prostředí podél říčky Smutná mezi městem Bechyně a obcí Radětice. Hlavní myšlenkou našeho rodinného kempu je nabídnout trávení příjemné dovolené pro rodiny s dětmi, jednotlivce, dětské skupinové tábory, ale je i možnost pořádání různých společenských, firemních a kulturních akcí a přátelských setkání. Pro všechny tyto příležitosti máme přizpůsobenou i nabídku ubytování - 3 velké chaty s kapacitou 6 až 8 osob, 24 malých chatiček pro 4 osoby a malý penzionek. Upozorňujeme, že v chatách ani chatkách nejsou lůžkoviny - je možné si přivézt vlastní, na které jste zvyklí, nebo je možnost si sadu půjčit na místě. Lůžkoviny jsou ale nutné.


Součástí našeho kempu je bazén, víceúčelové hřiště, dětské hřiště i dvě krytá hudební pódia k pořádání koncertů a hudebních produkcí. Je zde také možnost stravování v restauraci s domácí kuchyní. Nabídku jídel máme přizpůsobenou Vašim potřebám a nabízíme například kuřecí řízek, hambáče nebo speciality z grilu.

Dostanete se k nám pohodlně autem a u kempu máme vlastní velké parkoviště. Vyznavači turistiky můžou z vlakového nádraží v Bechyni po modré a za Bechyní budete pokračovat po silnici směr Radětice 400m až k nám. V přilehlém okolí se nachází k návštěvě spoustu zajímavých a krásných míst.

Aktuální informace a novinky z kempu můžete sledovat na našem Facebooku - Resort Cihelna Radětice a  na Instagramu - resort.cihelna.

Na každého se srdečně těšíme a bude pro nás největší odměnou, když se k nám budete rádi vracet.


Jiří a Radka Pohunkovi s rodinouResort Cihelna Radětice
Resort Cihelna Radětice

Fotogalerie Cihelny

Vybavení penzionku